CZOŁÓWKA DWÓCH AUT

17 lipca br. około godziny 17.45 na drodze wojewódzkiej w miejscowości Nowy Kościół doszło do zdarzenia drogowego – wypadek. Samochód osobowy marki Audi zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki Mercedes. W tym zdarzeniu poszkodowana została czteroosobowa rodzina podróżująca samochodem marki Mercedes. Poszkodowani po zaopatrzeniu przez strażaków zostali przekazani zespołowi karetki pogotowia i przewiezieni do szpitala w Legnicy. Akcja trwała ponad trzy godziny, droga w obu kierunkach była całkowicie zamknięta, Policja zorganizowała objazdy.

W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG PSP Złotoryja, OSP Sokołowiec i OSP Świerzawa.

{google_map}Nowy Kościół{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.