DUŻA STŁUCZKA

11 lipca br. około godziny 14.45 w miejscowości Świerzawa doszło do wypadku drogowego z udziałem 5 samochodów osobowych i 1 busa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zauważono, że kierowca samochodu osobowego marki Renault Laguna uderzył na parkingu w 4 prawidłowo zaparkowane samochody osobowe powodując szkody w pojazdach i kończąc jazdę zatrzymuje się na prawidłowo zaparkowanym busie uderzając czołowo w jego przód. Kierowcy natychmiast udzielono pierwszej pomocy przedmedycznej, założenie kołnierza ortopedycznego jeszcze w pojeździe, następnie przy pomocy deski medycznej wyciągnięto poszkodowanego z pojazdu i przekazano poszkodowanego zespołowi karetki pogotowia.

Między czasie odłączono źródło prądu-akumulator. Na całe szczęście w całym tym karambolu poszkodowany został tylko sam kierowca i nikt inny znajdujący się w obrębie tego zdarzenia. Część pojazdów została odwieziona lawetami, teren działań z pozostałości z rozbitych pojazdów i rozlanych płynów eksploatacyjnych został uprzątnięty i przekazany właścicielowi. Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zamknięta.

{google_map}Świerzawa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.