ŚWIERZAWSCY UCZNIOWIE WŚRÓD NAJLEPSZYCH

31 marca odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. Uczestnicy etapu powiatowego najpierw rozwiązywali test pisemny, a później pięcioro najlepszych z każdej grupy wiekowej brało udział w etapie ustnym. Po przeprowadzonych konkurencjach okazało się, że aż w dwóch kategoriach świerzawscy uczniowie są najlepsi. I tak.

 

 

 

 

 

 

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła Kornelia ZdziechowiczZespół Szkolno Przedszkolny w Świerzawie, a w kategorii gimnazjum I miejsce – Antoni Krakowiak oraz III miejsce Adrianna Durakiewicz z Gimnazjum w Świerzawie. Warto dodać, że zwycięzcy etapu powiatowego będą reprezentować  Miasto i Gminę Świerzawa w etapie wojewódzkim w/w konkursu, który odbędzie się 26 kwietnia 2016 roku w Strzelinie. GRATULUJEMY SUKCESU I ŻYCZYMY KOLEJNYCH!

{google_map}Złotoryja{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.