Wypadek na Jeleniogórskiej

Dziś tj. 10 luty 2016r. o godzinie 7:19 otrzymaliśmy wezwanie dotyczące wypadku samochodowego, do którego

 

niezwłocznie się udaliśmy. Po dotarciu na miejsce okazało się że w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy w których znajdowały się łącznie trzy osoby. Wśród osób poszkodowanych byli kierowcy busa oraz samochodu osobowego którzy zostali przewiezieni do szpitali w Jeleniej Górze oraz Legnicy. Działania zakończone zostały tuż przed godziną 12. Pojazdy które nie nadawały się do dalszej jazdy zostały usunięte z jezdni przez pomoc drogową. Przez czas trwania akcji ratowniczej droga była całkowicie zamknięta a dla pozostałych uczestników ruchu drogowego zorganizowany został doraźny objazd. Kierowca drugiego pojazdu osobowego nie został poszkodowany przez co mógł samodzielnie opuścić miejsce zdarzenia.

 

 

 

 

 

 

fot. OSP Świerzawa

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.