Pożar bel słomy w Starej Kraśnicy

Dziś o godzinie 20:14 zostaliśmy wezwani do pożaru trawy na drodze pomiędzy miejscowościami Stara Kraśnica oraz Dobków. Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się iż pożar trawił około 5szt. bel ze słomą.

Natychmiast przystąpiono do działań które miały na celu dopilnowanie aby pożar nie przeniósł się na przyległe pole gdzie płomienie mogłyby błyskawicznie przejść w pobliski las oraz stopniowe dogaszanie pożaru w celu pozbycia się niebezpieczeństwa. Na miejsce zdarzenia zadysponowany został także zastęp PSP Złotoryja.

 

Podczas pożaru strawione zostały wszystkie znajdujące się tam bele ze słomą a cała akcja zakończona została po godzinie 22. 

 

 

{google_map}Stara Kraśnica{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.