Dachował do rowu?

 

Dziś o godzinie 4:55 otrzymaliśmy wezwanie które dotyczyło wypadku samochodowego do którego doszło gdzieś pomiędzy miejscowością Lubiechowa a Janochów. Natychmiast udaliśmy się na drogę łączącą obie miejscowości po czym

 

jak się okazało na drodze łączącej obie te miejscowości nie doszło do żadnego wypadku w związku z czym do działań poszukiwawczo-ratowniczych dołączył także zastęp z PSP Złotoryja oraz patrol policji. Wszystkie służby kilkakrotnie sprawdziły okoliczne tereny oraz wszystkie przydrożne rowy i pola. Jak się okazało zgłoszenie związane ze zmyślonym wypadkiem były nieprawdziwe przez co osoba zgłaszająca spowodowała niepotrzebne działania służb ratowniczych co wg naszego polskiego prawa jest karalne zarówno grzywną jak i karą pozbawienia wolności. 

 

 

Zdjęcie dołączone do artykułu jest jedynie zdjęciem ilustracyjnym

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.