Nie ustąpił pierwszeństwa

 

W dniu dzisiejszym tj. 13.01.2016r. tuż przed godziną 8 rano doszło do zdarzenia na drodzę pomiędzy Sędziszową a Nowym Kościołem do którego zostaliśmy wezwani. W momencie dojazdu na miejsce zdarzenia, podczas dojeżdżania do pojazdu osoby poszkodowanej, doszło do czołowego zderzenia z kierowcą auta dostawczego. 

 

 

Natychmiast przystąpiono do akcji ratowniczej, mającej na celu uwolnienie osoby poszkodowanej z pojazdu. Na miejsce wezwano dodatkowe siły oraz środki w celu udzielenia pomocy wszystkim osobom poszkodowanym. W obu zdarzeniach ucierpiał jedynie kierowca białego busa który został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Wrocławiu. Ruch w obu kierunkach został zalokowany a jego udrożnienie trwało kilka godzin. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.