ZAWODY STRAŻACKIE

21 czerwca br. w miejscowości Świerzawa przeprowadzono Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Świerzawa, w których wzięło udział w grupie A 8 męskich drużyn pożarniczych oraz w grupie C 3 kobiece drużyny pożarnicze wg regulaminu zawodów sportowo-pożarniczych jednostek OSP z 2011 r. Sędzią Głównym Zawodów Sportowo-Pożarniczych był mł. bryg. mgr inż. Tomasz Herbut. Klasyfikacja generalna zawodów w grupie A przedstawia się następująco:

 

 

1 miejsce OSP Rząśnik w wynikiem łącznym 159,50

2 miejsce OSP Sokołowiec z wynikiem łącznym 159,50

3 miejsce OSP Świerzawa z wynikiem łącznym 160,50

Klasyfikacja generalna zawodów w grupie C przedstawia się następująco:

1 miejsce OSP Rzeszówek z wynikiem łącznym 194,45

2 miejsce OSP Lubiechowa z wynikiem łącznym 203,40

3 miejsce OSP Rząśnik z wynikiem łącznym 216,60

{google_map}Świerzawa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.