SPŁONĘŁO WSZYSTKO

14 czerwca br. o godzinie 13.24 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w kierunku Jeleniej Góry na drodze wojewódzkiej nr 365 pali się samochód osobowy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zauważono, że cały pojazd już jest w ogniu. Do gaszenia pożaru użyto dwóch prądów wody w natarciu. Po ugaszeniu pojazdu nie stwierdzono żadnych osób w pojeździe. Czwórka osób podróżujących samochodem osobowym marki Renault Megane sama opuściła pojazd. Podczas prowadzenia akcji gaśniczej droga wojewódzka w obu kierunkach była całkowicie zablokowana. Na miejsce zdarzenia przybyła jednostka JRG PSP Jelenia Góra i JRG PSP ze Złotoryi. Ruch drogowy utrudniony był kilka godzin.

 

 

 

{google_map}Kapella{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.