ĆWICZENIA POWIATOWE

28 kwietnia br. na obiekcie Zakladu Aktywizacji Zawodowej w Świerzawie przeprowadzono ćwiczenia powiatowe. Po przybyciu na miejsce zdarzenia otrzymano informacje o pożarze budynku i o  osobach poszkodowanych uwięzionych w dolnych i górnych kondygnacjach budynku z odciętą drogą ewakuacyjną. Ratownicy w aparatach oddechowych przeszukiwali wszystkie pomieszczenia aby odszukać osoby poszkodowane. Z powodu braku sił i środków na miejsce zdarzenia zadysponowano samochód drabinę z PSP Złotoryja oraz ościenne jednostki krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego. W tych ćwiczeniach zgrywających uczestniczyły jednostki Z PSP w Złotoryi, OSP Świerzawa, OSP Sokołowiec, OSP Wojcieszów, OSP Twardocice. Dziękujemy dyrekcji za udostępnienie budynku do przeprowadzenia ćwiczeń.

 

 

{google_map}Świerzawa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.