NIEBEZPIECZNY ZJAZD

26 kwietnia br. tuż po powrocie z pożaru pałacu w miejscowości Prusice powiat złotoryjski około godziny 11.10 otrzymaliśmy następne zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Lubiechowa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdzono, że samochód osobowy marki Audi uderzył czołowo w przydrożne drzewa i na  skutek czego 3 osoby osoby zostały poszkodowane. Po zaopatrzeniu przez strażaków poszkodowani zostali przekazani zespołowi karetki pogotowia i odwiezieni do szpitala. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków na jezdni. Sprawę bada policja. Ruch drogowy w tym czasie był całkowicie zamknięty.

 

 

{google_map}Lubiechowa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.