PRZODEM W ROWIE

9 marca br. tuż po godzinie 8 rano od dużurnego JRG PSP w Złotoryi otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Janochów samochód osobowy marki Ford udeżając w znak miejscowości znajduje się w przydrożnym rowie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, zastano sam pojazd bez osób poszkodowanych. Odłączono żródło prądu (akumulator). Następnie przy pomocy ciągnika rolniczego pojazd postawiono na koła i odholowano w bezpieczne miejsce, tak aby uszkodzony pojazd nie utrudniał jazdy innym pojazdom poruszającym sie po drodze wojewódzkiej. Na miejscu zdarzenia była Policja i jednostka z JRG PSP ze Złotoryi. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni. Przypominamy, że tam ograniczenie prędkości jest do 40 km/h.

 

 

{google_map}Janochów{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.