MIĘKKIE LĄDOWANIE

12 listopada br. po godzie 17.20 dyżurny PSK w Złotoryi powiadomił naszą jednostkę o wypadku do jakiego doszło w miejscowości Sędziszowa prz drodze wojewódzkiej nr 328. Pojazd marki Alfa Romeo zjeżdzając z jezdni udeżył czołowo w betonowe ogrodzenie. Na skutek czego jedna osoba została poszkodowana, zaopatrzona przedmedycznie przez strażaków, następnie przekazana zespołowi karetki pogotowia i odwieziona do szpitala. Na miejscu akcji strażacy odłączyli źródło prądu w pojazdzie. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panującyh na jezdni. Sprawę bada policja. Na miejsce zdarzenia dojechały dwa zastępy z PSP JRG Złotoryja. 

 

 

 

{google_map}Sędziszowa{/google_map} 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.