PŁYWAJĄCE AUTO

23 października br. o godzinie 8.40 otrzymaliśmy zgłoszenie, że za miejscowością Świerzawa doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych na skutek czego jeden z pojazdów wpadł do rzeki Kaczawa. W pojeździe znajdowała się jedna osoba, która będąc już w rzece sama opuściła pojazd. Na całe szczęście kierowcy nic się nie stało oprócz lekkiego wyziębienia. Na skutek wysokiego stanu wody w Kaczawie auto przepłynęło na odległość około 200 metrów. Następnie działania polegały na wyciągnięciu pojazdu z rzeki. Przy pomocy wciągarek samochodowych auto wyciągnięto na brzeg i przekazano właścicielowi. W działaniach uczestniczyło kilka zastępów z OSP i PSP, policja i pogotowie.

 

 

 

 

{google_map}Świerzawa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.