NOCNA JAZDA

19 października br. po godzinie 4 rano otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło w miejscowości Dobków. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że auto marki Renault Clio leży na dachu a w nim jedna osoba uwięziona. Druga osoba poszkodowana znajdowała się poza jezdnią. Przy pomocy sprzętu hydraulicznego przystąpiono do uniesienia pojazdu oraz jego stabilizacji i wycięcie drzwi bocznych, aby uwolnić poszkodowanego. Całą akcję ratowniczą utrudniał hydrant, który na skutek uderzenia pojazdu przedostał się przez szybę boczną i przygniatał poszkodowanego do karoserii pojazdu. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Na miejsce zdarzenia dojechała jednostka z OSP Sokołowiec i JRG PSP Złotoryja.

 

 

 

 

{google_map}Dobków{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.