KOLIZJA O PORANKU

22 lipca br. w godzinach porannych w miejscowości Janochów na drodze wojewódzkiej nr 365 doszło do kolizji dwóch pojazdów samochodowych marki Mazda oraz Volkswagen Passat. Do zderzenia doszło na łuku drogi. Oba pojazdy zostały uszkodzone. Jedna osoba została poszkodowana i odwieziona do szpitala. Na miejscu akcji strażacy odłączyli źródła prądu w pojazdach i uprzątneli z jezdni pozostałości z rozbitych pojazdów. Na czas prowadzonych działań ratowniczych jeden pas jezdni był zamknięty i ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie się do warunków panującyh na jezdni. 

 

 

 

 

{google_map}Janochów{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.