NIEBEZPIECZNY ZAKRĘT

25 czerwca br. o godz. 14.09 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 365 w miejscowości Jurczyce. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Przystąpiono do udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym. Następnie odłączono akumulatory w pojazdach i przy pomocy klinów stabilizowano pojazd z osobą najbardziej poszkodowaną. Kierowcy z obu pojazdów zostali przetransportowani do szpitala. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni. Droga podczas prowadzonych działań ratowniczych całkowicie była zamknięta.

 

 

 

 

{google_map}Stara Kraśnica{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.