POŻAR W SKLEPIE

1 czerwca br. koło godziny 3.20 jeden z mieszkańców zauważył wydostający się dym ze sklepu z odzieżą. Natychmiast powiadomił o tym zdarzeniu PSK w Złotoryi. Dawa zastępy straży pożarnej z miejscowej jednostki  zostały zadysponowane do pożaru w sklepie z odzieżą w Świerzawie. Po przybyciu na  miejsce zdarzenia ewakuowano dwie osoby zamieszkujące na piętrze w budynku. Następnie przy pomocy sprzętu tnącego, piły do stali i betonu przecięto zawiasy w drzwiach aby dostać się do wnętrza pomieszczenia. Podano jeden prąd wody w natarciu. Przy pomocy wentylatorów budynek przewietrzono. Na miejsce działań dojechała jednostka z JRG PSP Złotoryja. Na tym działania zakończono. Sprawę prowadzi policja.

 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.