POWIATOWE ŚWIĘTO

23 maja br. w Złotoryi odbyła się Powiatowa Akademia z okazji Dnia Strażaka, rozpoczynająca się mszą świętą w intecji strażaków. Następnie na placu przy remizie zostały wręczone strażakom medale i odznaczenia. Odznaczeni zostali:

 

 

 

 

 

 

 

Brązowy medal za Zasługi dla pożarnictwa

Lichoś Rafał i Tabas Robert.

Odznakami Strażak Wzorowy:

Hubaj Dawid, Jasiński Paweł, Kijowski Andrzej, Kobyłecki Łukasz, Król Leszek, Kulig Bartosz, Twardowski Marcin, Wrona Bartłomiej.

 

W Akademi uczestniczyli goście:

nadbryg.Ryszard Dąbrowa-rektor SGSP, st.bryg.mgr inż. Andrzej Szcześniak Komendant Wojewódzki PSP we Wrocławiu, Burmistrzowie, Wójtowie, Kierownicy jednostek zakładów pracy. Na koniec wszyscy goście zjedli symboliczną grochówkę.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.