PRZEDSZKOLAKI W STRAŻY

14 maja br. do naszej remizy przybyły dzieci z miejscowego przedszkola. Przedszkolakom przedstawiono krótką historię jednostki a następnie dzieci mogły zaznajomić się ze sprzętem, który znajduje się na wyposażeniu jednostki straży pożarnej. Dzieci mogły zwiedzić wnętrze remizy oraz pojazdów bojowych. Użyto szybkiego natarcia aby dzieci mogły podać jeden prąd wody a następnie wejść do kosza podnośnika hydraulicznego i zobaczyć swoje przedszkole z wysokości. Na koniec każde dziecko otrzymało symbolicznego lizaka. Przedszkolaków po obiekcie oprowadzał i opowiadał sekcyjny Paweł Łagoda. Dziękujemy za pamięć, kwiaty i słodycze.