CZOŁÓWKA

11 maja br. w godzinach porannych otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji do jakiej doszło w miejscowości Janochów na drodze wojewódzkiej. Samochód osobowy marki Renault na łuku jezdni zderzył się z busem. Na szczęście nie było osób poszkodowanych. Działania polegały na odłączeniu akumulatorów, oraz do usunięcia substancji ropopochodnych z jezdni. Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni. Około godziny ruch drogowy w obie strony był zablokowany. Po usunięciu jednego z pojazdów ruch drogowy odbywał się wahadłowo. Na miejsce zdarzenia dojechała jednostka z PSP Złotoryja.

 

 

{google_map}Janochów{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.