GOŚCIE W STRAŻY

8 maja br. do naszej remizy strażackiej przybyły dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świerzawie. Na początku przedstawiono im krótką historię jednostki a następnie omówiono pojazdy będące na wyposażeniu jednostki. Każdy z dzieci mógł dotknąć sprzęt i przez chwilę posiedzieć w wozie strażackim. Następnie uruchomiono autopompę i każde dziecko mogło podać prąd wody z szybkiego natarcia. Najbardziej atrakcyjnym pojazdem był podnośnik hydrauliczny. Dzieci miały frajdę jadąc w koszu podnośnika. Na koniec było wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz tradycyjnie każde dziecko otrzymało lizaka. Dziękujemy za życzenia i za pamięć.

 

 

{google_map}Świerzawa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.