PIELGRZYMKA STRAŻAKÓW

3 maja br. już po raz trzeci strażacy udali się na Pielgrzymkę Strażacką do Sanktuarium Matki Bożej Wojcieszowskiej. Poczty Sztandarowe z OSP Świerzawa oraz OSP Zagrodno upiększyli uroczystość. Gośćmi szczególnymi byli: Kapelan Strażaków Powiatu Złotoryjskiego, który odprawił Mszę Świętą za wszystkich strażaków, Komendant Powiatowy PSP w Złotoryi, Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa oraz Burmistrz Wojcieszowa. W uroczystości uczestniczyły jednostki z terenu Miasta i Gminy Świerzawa, Miasta Wojcieszowa oraz z OSP Zagrodno oraz strażacy z Prusic. Po uroczystej Mszy Świętej wszyscy strażacy udali się na wspólne biesiadowanie do remizy strażackiej do nowo wyremontowanej sali. Na koniec zrobiono wspólną pamiątkową fotografię aby ten dzień upamiętnić. Dziękujemy za zaproszenie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.