DZIEŃ STRAŻAKA NA BOJOWO

4 maja br. w Święto Dnia Strażaka doszło do pożaru w budynku mieszkalnym w Wojcieszowie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia miejscowej jednostki stwierdzono, ze pali się w piwnicy bloku mieszkalnego. Natychmiast przystąpiono do gaszenia pożaru w piwnicy oraz podjęto decyzję o ewakuacji wszystkich mieszkańców z bloku. Przy pomocy agregatów oddymiających przewietrzono piwnicę i klatkę schodową. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zatkanie przewodu kominowego na skutek rozszczelnienia kratki wyciorowej doszło do zapalenia się materiałów będących bezpośredni składowanych w piwnicy. Nawet w taki dzień jak święto strażaków nie mogą sobie pozwolić na świętowanie. Na miejsce zdarzenia dojechał zastęp z JRG PSP w Złotoryi. Na koniec wszyscy złożyli sobie życzenia z okazji Dnia Strażaka i powrócili do swych remiz.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.