SZKOLENIE DLA STRAŻAKÓW

Komenda Powiatowa PSP w Złotoryi informuje, że w dniach od 11 do 27 kwietnia br. organizuje szkolenie z zakresu ,,Ratownictwa Technicznego”, dla strażaków ratowników OSP biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych. Zgłoszenia osób chętnych na szkolenie można składać do dnia 04 kwietnia br. Rozpoczęcie szkolenia w dniu 11 kwietnia br. o godz. 16.00 w budynku Komendy Powiatowej PSP w Złotoryi. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem udziałem w kursie Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi zastrzega sobie prawo ustalenia ostatecznej Liczby osób zakwalifikowanych do szkolenia.