ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE W OSP

25 stycznia br. w remizie strażackiej w Świerzawie odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2013 rok. Przedstawiono sprawozdanie z działalności, plan działalności, sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej, sprawozdanie finansowe i plan finansowy na 2014 rok. Gośćmi zebrania był Burmistrz Miasta i Gminy w Świerzawie Józef Kołcz, Starosta Powiatu Złotoryjskiego Ryszard Raszkiewicz, Radna Sejmiku Dolnośląskiego Jadwiga Szeląg, Kapelan Straży Pożarnych ks. Krzysztof Czyż, nadbrygadier Ryszard Dąbrowa członek Zarządu Głównego ZOSP RP w Warszawie, Komendant Powiatowy PSP w Złotoryi mł. bryg. Tomasz Herbut oraz Prezes Zarządu MG ZOSP RP w Świerzawie Rafał Lichoś. Zarząd OSP otrzymał absolutorium za okres sprawozdawczy. Dziękujemy wszystkim za miłe ciepłe słowa kierowane do strażaków i ich rodzin.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.