AUTO NA BOKU

10 stycznia br. nasza jednostka została zaalarmowana do wypadku do jakiego doszło w miejscowości Nowy Kościół. Samochód osobowy marki Mazda wypadł z jezdni i zatrzymł się na drzewie. Po przybyciu strażaków na miejsce zdarzenia odłączono akumulator i zakręcono butle z gazem. Ruch drogowy w tymczasie prowdzony był wahadłowo. Osoby jadące w tym pojeździe nie doznały żadnych obrażeń i przed przybyciem strażaków opóściły same pojazd. Najprawdopodobniej przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni. Na czas wyciągania samochodu ruch drogowy całkowicie był zamknięty.