WYCIEK Z CYSTERNY

3 stycznia br. w godzinach porannych otrzymaliśmy zgłoszenie o wycieku paliwa z cysterny w miejscowości Janochów na drodze wojewódzkiej nr 365. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zoorganizowano ruch wahadłowy oraz przystąpiono do zminimalizowania wycieku oleju napędowego z cysterny. Z powodu dużego wycieku paliwa, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo kierujących zamknięto drogę wojewódzką i zoorganizowano objazdy. Po przybyciu strażaków z PSP w Legnicy zajmujących się ratownictwem chemicznym przepompowano resztę paliwa do zbiornika na zewnątrz. Następnie strażacy zajęli się usuwaniem oleju napędowego z jezdni przy pomocy sorbentu. Droga zamknięta była ponad 5 godzin.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.