POŻAR BUDYNKU MIESZKALNEGO

5 stycznia br. bedąc na pożarze sadzy w kominie w miejscowości Lubiechowa około godziny 14.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w tej samej miejscowości. Natychmiast dwa zastępy strażaków samochód drabina oraz samochód gaśniczy z naszej jednostki udały się na miejsce zdarzenia. Po przybyciu natychmiast rozwinięto linię szybkiego natarcia oraz ratownicy w aparatach powietrznych udali się na strych gdzie miejsce miał pożar. W tym czasie na miejsce zdarzenia dojeżdżały następne samochody gaśnicze. Z powodu szybkiej interwencji strażaków budynek mieszkalny został uratowany. Spaleniu uległa tylko część strychowa. Nikt z mieszkańców nie odniósł obrażeń. Działania trwały do późnych godzin popołudniowych. Sprawę pożaru bada policja.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.