POŻAR W BUDYNKU MIESZKALNYM

19 grudnia br. około godziny 5.00 rano zostaliśmy powiadomieni o porzaże do jakiego doszło w miejscowości Nowy Kościół. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zauważono że pali się w pomieszczeniach wewnątrz budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Strażaków ubranych w aparaty powietrzne zadysponowano do wewnątrz pomieszczeń aby móc zlokalizować pożar. Podano dwa prądy wody do gaszenia pożaru. Na miejscu zdarzenia zadysponowano trzy jednostki straży pożarnych. Po dwóch godzinach pożar został ugaszony a pozostałości tlące usunięte z budynku na zewnątrz i dogaszone. W budynku podczas pożaru nie przebywały żadne osoby. Można tu mówić o szczęściu bo wyglądało to groźnie. 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.