GORĄCE MIESZKANIE

27 listopada br. po godzinie 16.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o groźnym pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Wojcieszów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia przystąpiono do rozwinięcia linii szybkiego natarcia oraz sprawienia drabiny do okna budynku. Po przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że pali się na drugim piętrze klatka schodowa i częściowo mieszkanie. Mieszkańcy sami opóścili pomieszczenia przed przybyciem straży pożarnej. Na miejsce zdarzenia zadysponowano sprzęt wyskościowy drabinę. Zagrożeniem pożarem był budynek młyna, obecnie nieczynny. W działaniach ratowniczy uczestniczyło 12 jednostek straży pożarnych oraz JRG PSP z Jeleniej Góry. Podczas prowadzonych działań ruch drogowy całkowicie był zamknięty.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.