SZKOLENIE

Komenda Powiatowa PSP w Złotoryi informuje, że w dniu 14 listopada 2013 r. od godz. 16.00 w siedzibie KP przy ul. Legnickiej 49 w Złotoryi przy współudziale KP Policji organizuje szkolenie dla strażaków PSP i ratowników OSP z zakresu kierowania ruchem drogowym podczas akcji ratowniczych. W związku z powyższym proszę o zgłaszanie na załączonej karcie skierowania w terminie do 12.11.2013 r. kandydatów na szkolenie, którzy spełniają warunki dopuszczające do bezpośredniego udziału w działaniach ratowniczych tj:

 

– posiadanie przeszkolenia pożarniczego OSP,

– wiek 18-65 lat,

-aktualne zaświadczenie lekarskie stwierdzające możliwość udziału w działaniach ratowniczych.

Ilość miejsc na szkoleniu dla ratowników OSP ograniczona jest do 4 na każdą jednostkę OSP przy czym nie więcej niż 26 uczestników łącznie. O przyjęciu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.