POŻAR W BUDYNKU

25 maja br. około godziny 20.30 nasza jednostka została zaalarmowania do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Nowy Kościół. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i po rozpoznaniu stwierdzono, że pali się na pierwszym piętrze oraz w pomieszczeniach strychowych. Do działań podano jeden prąd wody w natarciu oraz przy pomocy piły do drewna usunięto materiały wypalone i tlące. Użyto agregatu oddymiającego i oświetleniowego. Z powodu dużego zadymienia strażacy musieli pracować w aparatach oddechowych. Na miejsce działań dojechały inne jednostki straży pożarnej takie jak: PSP w Złotoryi wraz z drabiną, OSP Sokołowiec, OSP Pielgrzymka. Droga na czas działań była całkowicie zamknięta. W tym samym czasie zostaliśmy zadysponowani do pożaru w miejscowości Różana. Na miejscu działań pozostały inne jednostki.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.