WYPADEK

14 maja br. około godziny 730 otrzymaliśmy zgłoszenie z PSK w Złotoryi o wypadku do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 365. Samochód dostawczy marki Renault jadąc na prostym odcinku drogi uderzył czołowo w drzewo. Po przybyciu na miejsce zdarzenia przystąpiono do udzielenia pomocy medycznej poszkodowanemu kierowcy. Następnie odłączono akumulator i przy pomocy sorbentu usunięto wyciekające i płyny eksploatacyjne. Droga na czas prowadzenia działań ratowniczych była całkowicie zamknięta, zorganizowano objazdy. Kierowca został przewieziony do szpitala. Na miejsce zdarzenia dojechały dwa zastępy z PSP Złotoryja, policja oraz służba drogowa. Po usunięciu pozostałości na jezdni z rozbitego samochodu drogę oddano do użytku.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.