OBCHODY DNIA STRAŻAKA

4 maja br. o godzinie 1600 rozpoczęto obchody Dnia Strażaka. Wspólny przemarsz, poczty sztandarowe oraz Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem kś. Kapelana powiatowego Krzysztofa Czyża. W uroczystości uczestniczyli strażacy z Miasta i Gminy Świerzawa, z-ca. Komendanta Powiatowego PSP w Złotoryi Andrzej Śliwowski, Starosta Powiatu Złotoryjskiego Józef Sudoł, Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa Józef Kołcz, z-ca Burmistrza Zbigniew Mosoń oraz Skarbnik Andrzej Chodyra. Podczas wspólnego spotkania Burmistrz wręczył wszystkim Prezesom Ochotniczych Straży Pożarnych listy gratulacyjne z okazji Dnia Strażaka. Następnie wszystkich gości zaproszono do wspólnego biesiadowania.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.