GŁĘBOKI RÓW

4 kwietnia br. około godziny 7.30 w miejscowości Stara Kraśnica doszło do wypadku drogowego na drodze powiatowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy znajduje się z jedną osóbą w rowie. Przy pomocy wyciągarki samochodowej ustabilizowano pojazd przed dalszym przemieszczeniem. Następnie działania przeniosły się do środka pojazdu gdzie znajdowała się osoba, którą wyciągnęliśmy przy pomocy deski ortopedycznej na zewnątrz w bezpieczne miejsce. Całe zdarzenie utrudniała pozycja auta w jakim się ono znajdowało. Pojazd przy pomocy wyciągarki samochodowej wyciągnięto z rowu. Osób poszkodowanych nie było. Na miejsce zdarzenia przybyła jednostka z PSP Złotoryja oraz policja.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.