1 % dla OSP Świerzawa za 2012 r.

APELUJEMY

• do społeczeństwa
  • do strażaków ochotników i funkcjonariuszy PSP
  • do członków ich rodzin i znajomych
  • do sympatyków i przyjaciół polskich strażaków
  • do kierownictw firm, zakładów i instytucji

o przekazywanie 1 % podatku za 2012 r. na rzecz
Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerzawie.

PROGRAM PIT-OPP 2012 – pobierz wersję instalacyjną

Strażacy ochotnicy od pokoleń pełnią bezinteresowną służbę w ochronie życia, zdrowia, mienia, środowiska, tradycji i kultury narodowej.  Kierują się szczytnymi  ideałami  służenia ludziom i niesienia pomocy  poszkodowanym.

Cywilizacja  niesie coraz  więcej zagrożeń, a   pokonanie ich wymaga coraz wyższych  umiejętności i wyposażenia w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt  ratowniczy.

Pomagając  strażakom  ochotnikom – pomagasz  sobie !

Do przekazania 1 % podatku potrzebne jest niewiele – chęć i czas, oraz umiejętność  podatnika przy wypełniania zeznania podatkowego za 2012 rok.

To nic nie kosztuje darczyńcę. Odpisując 1% od swojego podatku w rocznym zeznaniu podatkowym wystarczy podać pełną nazwę Związku i nr w Krajowym Rejestrze Sądowym tj. Związek  Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, nr KRS 0000116212. Koniecznie jest również wpisanie w rubryce: „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE, cel szczegółowy 1%”, tj. wpisać nazwę OSP oraz jej dokładny adres, czyli: Ochotnicza Straż Pożarna w Świerzawie, ul. Złotoryjska 23a, 59-540 Świerzawa. Można także podać swoje dane jako darczyńca.

Na podstawie powyższych trzech informacji Urząd Skarbowy przeleje pieniądze do Związku OSP RP, oraz przekaże informacje, że są to pieniądze skierowane dla wskazanej jednostki OSP w Świerzawie.

JAK PRZEKAZAĆ 1 % PODATKU? – ZOBACZ JAKIE TO PROSTE!

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY!