ZADYMIENIE

21 lutego br. około godziny 16.50 zostaliśmy zadysponowani do pożaru który miał miejsce w kotłowni. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy z pierwszej roty ubrani w aparaty izolujące drogi oddechowe udali się do kotłowni w celu zrobienia rozpoznania. Stwierdzi, że dym wydobywa się z zasobnika do pieca. Następnie rozwinięto linię szybkiego natarcia w celu zabezpieczenia miejsca działań. Całą zawartość zasobnika przy pomocy łopat strażacy musieli opróżnić i wynieść w pojemnikach na zewnątrz budynku polewając niewielką ilością wody aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenienia się ognia. Cały czas strażacy pracowali w aparatach izolujące drogi oddechowe. Na miejsce zdarzenia przybyła również jednostka straży pożarnej z PSP Złotoryja. Miejsce działań przekazano właścicielowi obiektu.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.