ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ZA 2012 ROK

26 stycznia br. w remizie strażackie odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2012 rok. Podczas zebrania przedstawiono sprawozdania; finansowe, z działalności OSP, Komisji Rewizyjnej oraz bez poprawek przyjęto plan finansowy na 2013 rok. Komisja Rewizyjna stwierdziła, że plan został zrealizowany w stopniu dobrym i stawia wniosek o udzielenie absolutorium zarządowi. Za absolutorium głosowało jednogłośnie 100% załogi . Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa przedstawił koszta jakie gmina przekazuje na utrzymanie jednostki OSP w Świerzawie. Zebranie nasze uświetniła wizyta Pani Jadwigi Szeląg – Radna Sejmiku Samorządowego Województwa Dolnośląskiego, Pan Józef Sudoł-Starosta Powiatu Złotoryjskiego, Pan Józef Kołcz – Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa, kś. Krzysztof Czyż-Kapelan Straży Pożarnych Powiatu Złotoryjskiego, Ryszard Raszkiewicz – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Złotoryi, mł. bryg.Tomasz Herbut – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi, Rafał Lichoś – Prezes Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Świerzawie. Goście zaproszeni złożyli życzenia dla samych strażaków oraz dla ich bliskich i rodzin. Na koniec wyróżnionym strażakom Prezes-Waldemar Kwieciński wręczył małe upominki za trud i pracę włożoną w 2012 roku. Dziękuje.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.