21 FINAŁ

13 stycznia br. w pogodny, choć troszkę mroźny wieczór strażacy wraz z samochodami udali się w sam środek miasta w centrum naszego świerzawskiego ryneczku aby zaprezentować samochody strażackie wraz z wyposażeniem. Każde auto z osobna można było obejrzeć, zapoznać się z jego przeznaczeniem, usiąść na miejscu dowódcy zastępu. Strażacy w miarę możliwości podawali zainteresowanym sprzęt do rąk aby przekonali się ile należy mieć siły aby takim sprzętem można było pracować. Na koniec tradycyjnie strażacy zaoferowali mieszkańcom możliwość skorzystania z podnośnika i na chwilkę oderwać się od ziemi będąc w koszu, zobaczyć miasteczko z góry. Dziękujemy wszystkim za udział w 21 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.