ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, jedne z najpiękniejszych i najbardziej rodzinnych świąt w roku. Święta Bożego Narodzenia to czas zadumy i refleksji, to czas spotkań przy wigilijnym stole. Jest to czas bardzo istotny dla każdego strażaka – ochotnika, osoby rozrywanej między rodziną, pracą zawodową oraz wezwaniami do pożarów, wypadków i innych miejscowych zagrożeń.

Podczas tradycyjnej, polskiej wieczerzy wigilijnej wspominamy mijający rok, chwile dobre i te trochę gorsze, wspominamy naszych bliskich przyjaciół, którzy już odeszli. W czasie wigilijnych spotkań nie może oczywiście zabraknąć płonących z serca życzeń. W tym miejscu w imieniu druhów oraz sympatyków związanych z Ochotniczą Strażą Pożarną w Świerzawie składam wszystkim najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym, prywatnym i zawodowym. Najserdeczniejsze życzenia składam wszystkim organizacją i instytucją współpracującym z naszą jednostką OSP. Liczymy, że nasze stosunki i kontakty będą w 2013 roku równie owocne jak w roku właśnie mijającym. Wszystkim Strażakom z Ochotniczych, Państwowych i Zawodowych Straży Pożarnych życzę spokoju na służbie w czasie tych rodzinnych świąt, życzę nam pokoju na świecie oraz bezpieczeństwa i rodzinnego ciepła w naszych domach. Niech spełnią się wszystkie życzenia noworoczne, niech realizują się marzenia i nowe plany na przyszłość. Życzę, aby każdy odnalazł swoje miejsce w naszych małych Ojczyznach, aby każdy z nas mógł realizować własne zainteresowania i rozwijać swoje umiejętności dla dobra najbliższych. Niech Nowy 2013 Rok będzie rokiem przełomowym i szczęśliwym pełnym miłości i zrozumienia dla innych.W imieniu Zarządu OSP Świerzawa

Prezes dh Waldemar Kwieciński

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.