NIEBEZPIECZNA DROGA

23 grudnia br około godziny 8.00 zadysponowano jeden zastęp z naszej jednostki do wypadku drogowego, który miał miejsce na drodze powiatowej w miejscowości Lubiechowa. Na miejsce zdarzenia zostały jeszcze zadysponowane zastępy z JRG Jelenia Góra i JRG Złotoryja. Z powodu bardzo trudnych warunków jakie panowały na jezdni dojazd był  bardzo utrudniony. Zła była informacja gdzie dokładnie wypadek ma miejsce. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia dojechał zastęp z naszej jednostki. Po przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że dwie osoby są poszkodowane. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwie karetki pogotowia. Z powodu bardzo utrudnionego dojazdu do poszkodowanych strażacy musieli przenieść poszkodowanego około 200 m. na desce medycznej do karetki pogotowia. W tym miejscu gdzie doszło do zdarzenia były bardzo trudne warunki panujące na jezdni. Na koniec przed odjazdem do jednostek strażacy złożyli sobie świąteczne życzenia.