NIEBEZPIECZNA DROGA

23 grudnia br około godziny 8.00 zadysponowano jeden zastęp z naszej jednostki do wypadku drogowego, który miał miejsce na drodze powiatowej w miejscowości Lubiechowa. Na miejsce zdarzenia zostały jeszcze zadysponowane zastępy z JRG Jelenia Góra i JRG Złotoryja. Z powodu bardzo trudnych warunków jakie panowały na jezdni dojazd był  bardzo utrudniony. Zła była informacja gdzie dokładnie wypadek ma miejsce. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia dojechał zastęp z naszej jednostki. Po przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że dwie osoby są poszkodowane. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwie karetki pogotowia. Z powodu bardzo utrudnionego dojazdu do poszkodowanych strażacy musieli przenieść poszkodowanego około 200 m. na desce medycznej do karetki pogotowia. W tym miejscu gdzie doszło do zdarzenia były bardzo trudne warunki panujące na jezdni. Na koniec przed odjazdem do jednostek strażacy złożyli sobie świąteczne życzenia.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.