OSTRY ZAKRĘT

16 grudnia br. około godziny 22.30 doszło do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 328 w miejscowości Sędziszowa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód marki BMW leży w rzece. Samochodem jechała jedna osoba, która po zaopatrzeniu przedmedycznym przez strażaków została przekazana zespołowi karetki pogotowia. Następnie przy pomocy dwóch samochodów gaśniczych przystąpiono do wyciągania pojazdu z rzeki. Utrudnieniami podczas prowadzonych działań była bardzo śliska nawierzchnia jezdni. Pojazdom bardzo trudno było utrzymać się na jezdni podczas wyciągania pojazdu. W czasie akcji droga całkowicie była zamknięta. Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.