OSTRY ZAKRĘT

20 listopada br. około godziny 10.50 strażacy z naszej jednostki zostali zadysponowani do kolizji, która miała miała miejsce na drodze wojewódzkiej pomiędzy Świerzawą a Jelenią Górą w miejscowości Podgórki. Tam doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Obydwa pojazdy zostały uszkodzone i nienadające się do dalszej jazdy. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia odłączyli źródła prądu w obu pojazdach. Po odholowaniu pojazdów przez pomoc drogową z jezdni usunięto pozostałości z rozbitych pojazdów. Prawdopodobną przyczyną tej kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni. Jedna osoba w tym zdarzeniu została poszkodowana. Kierowców prosimy o rozwagę. Foto poniżej.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.