WYPADEK W GĘSTEJ MGLE

20 listopada br. około godziny 18.30 PSK w Złotoryi otrzymało zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 328. Dyżurny PSK w Złotoryi zadysponował na miejsce zdarzenia dwa zastępy z miejscowej jednostki oraz dwa zastępy z JRG Złotoryja. Na miejsce pierwsze dotarły zastępy ze Świerzawy. Z rozpoznania wynikło, że w wypadku brał udział jeden samochód osobowy marki Mercedes. W skutek uderzenia w drzewo samochód dachował. Kierowca samochodu doznał urazu. Strażacy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu, który po przybyciu karetki pogotowia został odwieziony do szpitala. Prawdopodobnie przyczyną wypadku był manewr wyprzedzania w bardzo dużej mgle. Druga wersja mówi  o pomyłce przez nawigację. Przez cały czas trwania akcji droga była zamknięta. Policja zorganizowała objazdy. Fotorelacja poniżej.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.