KONKURS RYSUNKOWY

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Złotoryi zwraca się z prośbą o rozpropagowanie w szkołach podstawowych i gimnazjach informacji o organizowanym corocznie Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Zapobiegajmy Pożarom” Konkurs ma na celu zainteresowanie dzieci i młodzieży ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackim środowisk oraz rozwój uzdolnień plastycznych. Tematyka konkursu obejmuje udział jednostek straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniu, zawodach, działalności prewencyjnej, kulturalnej i historię pożarnictwa.

Termin składania prac do ZOP ZOSP RP w Złotoryi, ul. Legnicka 49 upływa z dniem 20.12.2012r. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.zosprp.pl w zakładce: regulaminy: Ogólnopolski Konkurs Plastyczny. Szczegółowych informacji udziela p. Natalia Surówka, tel. (76) 8783397.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.