SPŁONEŁA STODOŁA

29 października br. jeden zastęp strażaków został zadysponowany do dogaszania pomieszczenia gospodarczego – stodoła. Budynek gospodarczy całkowicie spłonął 26 października br. w miejscowości Kozów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy przy pomocy wideł przystąpili do usuwania tlącego się siana i słomy. Pozostałości te należało usunąć z piętra budynku gospodarczego po za jego mury. Następnie przy pomocy szybkiego natarcia dogaszano pozostałości tlące. Użyto także środka pianotwórczego. W gaszeniu pożaru brało udział 8 jednostek straży pożarnych. Na miejscu była także policja i inne służby. Przy dogaszaniu pozostałości uczestniczyło tylko 5 jednostek straży pożarnych z OSP i PSP. Miejsce działań przekazano właścicielowi i jednostki odjechały do swoich remiz. Na tym działania zakończono.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.