LOTNICZE POGOTOWIE RATUNKOWE

Biuro Szkolenia Komendy Głównej PSP z dnia 28 grudnia 2009 r. w sprawie organizacji i przeprowadzenia szkoleń dla ratowników KSRG w zakresie współpracy ze śmigłowcem LPR podczas działań ratowniczych informuje, że praktyczna cześć szkolenia dla strażaków OSP i PSP zostanie przeprowadzony w dniu 26 października br. o godzinie 18.00 w miejscowości Pielgrzymka.

Warunkiem uczestnictwa jest zaliczenie szkolenia teoretycznego. Uczestnicy szkolenia zobowiązani są posiadać następujące wyposażenie: ubranie specjalne UPS, hełm, rękawice ochronne, okulary ochronne, latarka, radiotelefon nasobny ( z kanałem U02 ). W przypadku załamania pogody uniemożliwiającej loty śmigłowca lub innych zdarzeń losowych informacja o odwołaniu szkolenia zostanie przekazana telefonicznie prowadzącemu do godziny 18.00 w dniu szkolenia.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.