BOCZNA JAZDA SAMOCHODEM

21 sierpnia br. około godziny 5.55 dyżurny PSK w Złotoryi zadysponował nasz zastęp na trasę pomiędzy Jastrzębnik – Pielgrzymka, gdzie doszło do wypadku drogowego. Kierowca auta osobowego marki Renault Clio nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni I uderzył bokiem auta w przydrożne drzewo. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy musieli odłączyć akumulator oraz przy pomocy sprzętu hydraulicznego uwolnić kierowcę z pojazdu a następnie ułożyć go na desce medycznej oczekując na przyjazd karetki pogotowia. Poszkodowany z dużymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Sprawę prowadzi policja. Zastęp po zakończeniu działań udał się bezpośrednio do innego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.