NASTĘPNY PŁONĄCY KOMBAJN

9 sierpnia br. dyżurny PSK-a w Złotoryi zaalarmował i zadysponował naszą jednostkę straży pożarnej do pożaru w miejscowości Nowy Kościół. Meldunek o pożarze brzmiał – na polu podczas koszenia zboża zapalił się kombajn-wyjazd. Bardzo ciężkie warunki były przy dojeździe na miejsce zdarzenia, bardzo trudno było dojechać. Strażacy pokonali tę trudną trasę i po przybyciu na miejsce podali jeden prąd wody w natarciu. Pożar miał miejsce w komorze silnika. Strażakom udało się ugasić pożar i nie doszło do rozprzestrzenienia się ognia co mogło spowodować pożar zboża na pniu. Na miejsce zdarzenia przybyła także jednostka PSP ze Złotoryi. Na tym działania zakończono.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.